fbpx

Konference Nerůst a sociálně-ekologická transformace

Kdy: 8. 9. - 11. 9. 2022
Pojďme společně přemýšlet i společně snít. O dobrém životě - dostupném pro všechny - v rámci jedné planety. Srdečně vás zveme na konferenci Nerůst a sociálně-ekologická transformace, která se bude konat 8. - 11. září 2022 v Brně. Akci spolupořádají Katedra environmentálních studií FSS MU, NaZemi, RESET - platforma pro sociálně-ekologickou transformaci a Konzeptwerk Neue Ökonomie.
 
𝗥𝗲𝗴𝗶𝘀𝘁𝗿𝗮𝗰𝗲 𝗽𝗿𝗼 𝘂́𝗰̌𝗮𝘀𝘁𝗻𝗶́𝗸𝘆 𝗮 𝘂́𝗰̌𝗮𝘀𝘁𝗻𝗶𝗰𝗲 je 𝗼𝘁𝗲𝘃𝗿̌𝗲𝗻𝗮́!
Registujte se zde: https://forms.gle/5RrbnsK9MvuSAxrQ7
 
𝗖𝗶́𝗹𝗲𝗺 𝗸𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗲𝗻𝗰𝗲 je vytvořit prostor pro kladení zásadních otázek - a společné hledání odpovědí napříč sférami (nejen) akademie, občanské angažovanosti, politiky, odborů, umění i vzdělávání. Program konference participativní formou postupně představí vize, navrhované politiky, existující praktické příklady i možné strategie sociálně-ekologické transformace směřující ke spravedlivější a udržitelnější ekonomice a společnosti. To vše situované převážně do kontextu střední a východní Evropy s její historickou zkušeností i aktuální situací. Prostor dostanou různé formáty (od panelových přednášek a diskusí až po prožitkové workshopy), které umožní nejen intelektuální, ale i tvůrčí, osobní a další prožitky a vjemy.
 
Konference se koná v rámci projektu "Partnerství pro dialog o nerůstu a sociálně-ekologické transformaci" podpořeného Evropskou komisí v rámci programu Erasmus+.
 
Další informace  najdete mj. na facebookové události.
Konference Nerůst a sociálně-ekologická transformace


Vytisknout