fbpx

Škola občanské iniciativy 2022

Kdy: Dalov, 785 01 Šternberk, Česká Republika
Kde: 22.8. - 28.8.2022
Jak měnit věci, na kterých vám záleží? To nejlíp zjistíte na ŠOIce (Škola občanské iniciativy), kterou jsme pro vás letos připravili ve spolupráci s Advokačním fórem Nadace OSF. Potřebné know-how načerpáte od těch nejlepších z nejlepších! Lidé, kteří vás inspirují, tentokrát nebudou na pódiu nebo na obrazovce, ale pěkně naživo s vámi.
Ať už jste občansky aktivnější než Greta Thunberg a Mahátma Gándhí dohromady, nebo se teprve chystáte zapojovat do dění okolo sebe, na ŠOIce si přijdete na své. Advokační kampaně, práce s médii, spolupráce v týmu i nakopnutí a motivace – všechno bude. 

Jak to bude probíhat?
Hlavně prakticky! Rozhodně nečekejte žádnou teoretickou nalejvárnu. Čekejte workshopy, přednášky, debaty, nácviky – prostě všechno, co potřebujete, abyste svůj vlastní projekt či advokační kampaň zvládli hladce zrealizovat. A samozřejmě inspirativní neformální čas nejen s ostatními účastníky a účastnicemi, ale i s hosty.
 
Na koho se můžete těšit a kdo se těší na vás?

Petr Doubravský

David Stulík
Vojtěch Boháč
Zdeněk Mihalco

Milan Štefanec

Petr Machálek
Štěpán Drahokoupil
Josef Šlerka
Jitka Nesrstová

Martin Máša
Jan Böhm
Kateřina Petrášová
Krystsina Shyianok
 
Ubytovaní budeme v Apartmánech Dalov u Šternberka, v krásném podhůří Nízkého Jeseníku. Cena je symbolických 2 000 Kč – včetně jídla, samosebou. Pokud by i tak měly být finance překážkou, neváhejte se nám, prosím, ozvat.
Přihlašovací formulář najdete tu:
 https://s.hnutiduha.cz/SOI22-prihlaseni
 
A podrobnostmi se probrouzdejte na webu ŠOIky:
 https://soi.hnutiduha.cz/
 
Pojďte do toho s námi! 
 
Za podporu velmi děkujeme @NadaceVia, bez té by ŠOIka nebyla! 
Mediálním partnerem ŠOIky je @SvetNeziskovek. 
Škola občanské iniciativy 2022


Vytisknout