Klimatická koalice se rozrostla o 17 organizací. Nyní má již 47 členů!

Klimatická koalice se rozrostla o 17 organizací. Nyní má již 47 členů!

Ve středu 4. listopadu 2020 proběhla členská schůze Klimatické koalice, kde tradičně probíhá vzájemní síťování, výměna informací o aktualitách z organizací, ale také jsou nabíráni zájemci o členství v koalici.

Máme velkou radost, že zájem o členství v koalici poslední dobou čím dál tím víc stoupá a jako koalice se proto významně rozrůstáme. Na schůzi ve středu 4. 11. bylo do koalice přijato 17 nových organizací, což je dosud nevyšší počet nových členů, který kdy byl přijat během jediné schůze.  

Jako plní členové byli přijati: Arnika, Arpok, Učitelé za klima, Extinction Rebellion ČR, Artwall, Česká veganská společnost, Green Dock, Nádech, Nesehnutí, Tereza, Na Zemi, Re-set

 Jako přidružení členové byli přijati: Fridays For Future ČR, Amnesty International ČR, Slušná firma, Klášter Broumov - vzdělávací a kulturní centrum a Zachraň jídlo

Zároveň došlo také ke změnám ve složení Rady Klimatické koalice. Rezignaci z osobních důvodů podala Stáňa Tomková. Na její místo byla přijata Zuzana Vlčková z hnutí Limity jsme my, čímž došlo k obohacení Rady o hlas grassrootové části klimatického hnutí v Česku! Těšíme se na spolupráci!


Vytisknout