fbpx

Jak posílit energetickou nezávislost obcí, firem a domácností: solární energie, bioplyn, zateplené domy

Kdy: 16. 5. 2022 ve 14:00
Kde: DŮM U PARKU (Společenský sál), Palackého 75/21, 779 00 Olomouc
Energetická budoucnost ve vlastních rukou: solární panely nebo tepelná čerpadla chrání před růstem cen energie
 
Dovolujeme si vás pozvat na konferenci Jak posílit energetickou nezávislost obcí, firem a domácností: solární energie, bioplyn, zateplené domy, která proběhne za účasti Mariana Jurečky, místopředsedy vlády a ministra práce a sociálních věcí v pondělí 16. května v čase 14-20:00 v Olomouci (DŮM U PARKU, Palackého 75/21, Olomouc). 
 
Program akce nabídne aktuální informace o možnostech podpory pro realizaci projektů solárních elektráren, bioplynových stanic či renovace budov za účelem úspor energie, které pomohou snížit výdaje za elektřinu a zemní plyn. Účastníci akce budou moci využít také odbornou konzultaci, která jim pomůže získat přehled o opatřeních vhodných pro zvýšení energetické soběstačnosti. Vedle ministra Mariana Jurečky vystoupí například Jan Šafařík, náměstek hejtmana Olomouckého kraje / Petr Valdman, ředitel SFŽP / Zdeněk Tříska, výkonný ředitel Solar Global / Martin Schwarz, vedoucí sekce bioplynu CZ Biom / Martin Sedlák ze Svazu moderní energetiky. 
 
Podrobnosti a možnost registrace najdete v přiložené pozvánce či na http://www.modernienergetika.cz/. Pro účast je potřeba potvrzená registrace z kapacitních důvodů. Účast na akci je zdarma. Přihlásit se můžete prostřednictvím FORMULÁŘE. Žádáme Vás proto o včasnou registraci.
 

--

Martin Sedlák, Aliance pro energetickou soběstačnost

T: 737 128 471
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
W: http://www.alies.cz/

Obnovitelně.cz: zprávy o moderních řešeních, které čtenáře nenudí. Obsah garantován Aliancí pro energetickou soběstačnost.
 
Aliance pro energetickou soběstačnost je zakládajícím členem Svazu moderní energetiky. Svaz nabízí společný hlas profesních sdružení v oblasti moderní energetiky.
 
Jak posílit energetickou nezávislost obcí, firem a domácností: solární energie, bioplyn, zateplené domy

Přílohy

Stáhnout dokument  

Vytisknout