Novou ranvej v Praze nechceme: Hlasování o klíčové změně územního plánu na jednání pražského zastupitelstva

Mariánské náměstí, Praha 17. 12. 2020 16:30 - 20:00
Novou ranvej v Praze nechceme: Hlasování o klíčové změně územního plánu na jednání pražského zastupitelstva

Přijďte ve čtvrtek 17.12. od 16:30 hodin na Mariánské náměstí podpořit rozhodnutí Rady hl.m. Prahy, jejíž většina se odvážila postavit proti rozšiřování letiště.

Od 17 hodin je v programu jak projednání petice proti rozšiřování letiště z Letisteruzyne.info, tak projednání podnětu na změnu územního plánu 25/2020. Jeho smyslem je umožnit novou ranvej.

Rada hl.m. Prahy ale tento podnět na změnu územního plánu 30.11. nedoporučila zastupitelstvu ke schválení a postavila se tak historicky poprvé proti rozšíření letiště.

V zastupitelstvu jsou ale počty hlasů jiné.
33 hlasů potřebných pro přijetí jakéhokoliv usnesení měli doteď papírově spíš zastánci nové ranvej z ANO, ODS, TOP 09 a KDU-ČSL.

Jejich počty ale, díky tomu, že se odkrývá, že někteří jednotlivci jsou vlastně spíš hodně proti nové ranveji, než pro ni, den ode dne řídnou. A to i díky vašemu úsilí!

Přihlásit se do diskuze a zapůsobit i na ty dosud váhající můžete i vy! Stačí se do zahájení projednávání bodu, tedy do 17 hodin, zapsat uvnitř Magistrátu. Dostane se na všechny přihlášené!

Náš tábor odpůrců nové ranveje bude rád za každou formu podpory z vaší strany!

Více na www.55miliard.cz

17. 12. 2020 16:30 - 20:00

Další akce

Kalendář akcí na vašem webu

Pomocí našeho widgetu si můžete vložit kalendář akcí na váš web. Více informací zde.