Změňme klima - konference Ekoškoly

Online https://forms.gle/4PbzZ7tPoFJhEvLh9 13. 1. 2021 15:00 - 17:00
Změňme klima - konference Ekoškoly

Klima planety a společenské klima spolu úzce souvisí. Pojďme společně hledat cesty, jak se vypořádat s jejich změnami, a jak při tom zapojit společnost. Bez ostatních to nepůjde - vždyť sdílíme jednu Zemi. 🌎

KOHO USLYŠÍTE
🚩 Jan Krajhanzl, Ekopsycholog: Jak mluvit o klimatických změnách, aby to lidi motivovalo k činu

🚩 Ondráš Přibyla, Fakta o klimatu: Jak přemýšlet o datech týkající se klimatických změn, kde je získat a jak je interpretovat

🚩 Tadeáš Žďárský, Metodik klimatického vzdělávání: Jak aktivizovat společnost skrze školu při řešení adaptačních a mitigačních opatření

🚩 Josef Prokeš, kněz: Jaká má být role člověka na světě, který mu Bůh odkázal

🚩 Petr Daniš, Metodik environmentálního vzdělávání: Jakou roli má hrát vzdělávání v době klimatických změn

JAK TO PROBĚHNE
Všichni z našich řečníků si pro vás připravili cca 20 minutovou přednášku.
👇
Přednášky vám zašleme začátkem ledna na registrační e-mail.
👇
Případné dotazy můžete pokládat v komentářích pod jednotlivá videa a my se vám je potom pokusíme zodpovědět během online diskuze.
👇
Online diskuze proběhne 13. 1. 2021 od 15:00 a livestream můžete sledovat tady v události.

Akce je určena nejen pro všechny, co se chtějí něco nového dozvědět, ale také pro žáky základních a středních škol a jejich učitele.

➡️ Registrace je zdarma → https://bit.ly/zmenmeklima

13. 1. 2021 15:00 - 17:00

Další akce

Kalendář akcí na vašem webu

Pomocí našeho widgetu si můžete vložit kalendář akcí na váš web. Více informací zde.

Kalendář akcí Klimatické koalice vznikl díky spolupráci s organizací Re-set: Platforma pro sociálně-ekologickou transformaci a nadací Heinrich-Böll-Stiftung.